O POHÁR MĚSTA JAROMĚŘE 

přehled dosavadních vítězů závodu:  PŘEHLED VÍTĚZŮ.xls (41,5 kB)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 21. ročník - 11. listopadu 2017 

výsledky:  výsledky_jaroměř2017_ZM.pdf (303,7 kB)výsledky_jaroměř2017_ZVV1.pdf (324,1 kB)výsledky_jaroměř2017_ZVV2.pdf (270 kB)výsledky_jaroměř2017_IPO3.pdf (320,4 kB)výsledky_jaroměř2017_FPr1.pdf (256,3 kB)

 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ZÁVODU:  Ladislav Vitvar + Flash Aykmar (NO) 

rozhodčí: Luboš Jánský, Jaroslav Petráček, Stanislav Ševčík

figuranti: Jiří Šmíd, Tomáš Louda

kladeči: Zuzana Holická, Rudolf Sucharda, Stanislav Koráb

Gratulujeme vítězům i všem ostatním závodníkům a věříme, že se Vám u nás líbilo. Přejeme mnoho úspěchů v další sezóně a samozřejmě Vás srdečně zveme na 22. ročník závodu v Jaroměři!

Děkujeme rozhodčím, kladečům, figurantům a samozřejmě všem, kteří se jakkoliv podíleli na organizaci akce.

Děkujeme sponzorům akce:

   MĚSTO JAROMĚŘ    

  

ZOD RASOŠKY  *   ÚKLIDOVÉ SLUŽBY PAVLÁT  *  ZEMNÍ PRÁCE JAN DRAŠNAR  *  JENDACARS  *  AGRO - REJCHRT

____________________________________________________________________________________________________

 20. ročník - 12. listopadu 2016 

výsledky:  výsledky_jaroměř2016_ZM.pdf (468,5 kB)výsledky_jaroměř2016_ZVV1.pdf (484,7 kB)výsledky_jaroměř2016_ZVV2.pdf (480,4 kB)výsledky_jaroměř2016_IPO3.pdf (482,3 kB)výsledky_jaroměř2016_FPr1.pdf (386,9 kB)

 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ZÁVODU:  Jana Langhof + Crystal Sarah Moravia (BOM) 

rozhodčí: Luboš Jánský, Jaroslav Petráček, Martin Matoušek

figuranti: Jiří Šmíd, Tomáš Louda

kladeči: Zuzana Holická, Břetislav Klomínský, Vladimír Řehák

Sponzoři akce:

  MĚSTO JAROMĚŘ  

ZOD Rasošky, Úklidové služby Pavlát, JendaCARS - Jan Hampl, Zemní práce - Jan Drašnar, AGRO-REJCHRT, CHS Bohemia Ander

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 19. ročník - 14. listopadu 2015 

výsledky: výsledky_jaroměř2015_IPO3.pdf (552,6 kB), výsledky_jaroměř2015_FPr1.pdf (448,3 kB), výsledky_jaroměř2015_ZM.pdf (537,9 kB), výsledky_jaroměř2015_ZVV1.pdf (630,7 kB), výsledky_jaroměř2015_ZVV2.pdf (539,6 kB)

 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ZÁVODU:  Jana Langhof + Crystal Sarah Moravia (BOM) 

rozhodčí: Luboš Jánský, Jaroslav Petráček, Martin Matoušek

figuranti: Jiří Šmíd, Tomáš Louda

kladeči: Zuzana Holická, Břetislav Klomínský, Vladimír Řehák

Gratulujeme vítězům i všem ostatním závodníkům a přejeme mnoho úspěchů v další sezóně!!!

Děkujeme sponzorům, rozhodčím, kladečům, figurantům a samozřejmě organizátorům akce, kteří se ochotně vrhli do organizování akce.

Doufáme, že se Vám u nás líbilo a příští rok se opět sejdeme v hojném počtu.

Sponzoři akce:

  MĚSTO JAROMĚŘ  

ZOD Rasošky, Úklidové služby Pavlát, JendaCARS - Jan Hampl, Zemní práce - Jan Drašnar, AGRO-REJCHRT, CHS Bohemia Ander

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 18. ročník - 15. listopadu 2014 

výsledky: výsledky_jaroměř2014_ZM.pdf (303,4 kB)výsledky_jaroměř2014_ZVV1.pdf (318 kB)výsledky_jaroměř2014_ZVV2.pdf (300,9 kB)výsledky_jaroměř2014_IPO3.pdf (319,4 kB)výsledky_jaroměř2014_FPr1.pdf (245,6 kB)

 ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ZÁVODU:  Markéta Maňáková + "A"Coudy z údolí Jizery (BOM) 

rozhodčí: Luboš Jánský, Jaroslav Petráček, Oldřich Prouza

figuranti: Josef Kubec, Jiří Šmíd

kladeči: Zuzana Holická, Břetislav Klomínský, Vladimír Řehák

Sponzoři akce:

  MĚSTO JAROMĚŘ  

ZOD Rasošky, Úklidové služby Pavlát, JendaCARS - Jan Hampl, Zemní práce - Jan Drašnar, AGRO-REJCHRT, Pavel Anderle

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 
TOPlist